Białe listwy przypodłogowe

Białe listwy przypodłogowe
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Białe listwy przypodłogowe

Listwy przypodłogowe to estetyczne rozwiązanie, które pozwoli w ładny i tani sposób wykończyć podłogę. Mogą być wykonane z drewna lub plastiku, przyklejane lub mocowane na specjalnych szynach. Białe listwy przypodłogowe są estetyczne i nadadzą wnętrzu ciekawego charakteru. Można je stosować nie tylko do białych podłóg, sprawdzą się również jako wykończenie szarych paneli lub brązowych desek. Ograniczeniem jest wyłącznie wyobraźnia.
Listwy są wygodnym i szybkim rozwiązaniem, które odmieni wnętrze i doda mu charakteru. Montaż listwy przypodłogowej jest dość prosty, nie wymaga ani specjalnych umiejętności, ani zatrudniania fachowca. Wystarczy trochę cierpliwości i chęci, kilka śrubek a już po kilku godzinach będziesz mógł cieszyć się odmienionym, schludnym wnętrzem. Listwy podłogowe będą pomocne w maskowaniu niedoskonałości ściany czy podłogi, pomogą też ukryć kable.
Największą popularnością cieszą się szerokie listwy drewniane w białym kolorze, które nadają wnętrzom nieco skandynawski, minimalistyczny klimat.

Slowa kluczowe: , , , , , , , , , ,

About the author /


Related Articles

Najnowsze wpisy